Site icon В Україні

Особливості електричних коптилень

Особливості електричних коптилень

При думці про копчені страви у більшості людей неминуче відчувається спокусливий аромат копченого вугра або копченої шинки. Однак ці смачні ласощі — лише мала частина величезного асортименту всього того, що можна приготувати у спеціальній коптильні. Часто можна зустріти копчений сир, навіть овочі чи яйця. Але в’ялене м’ясо та ковбасні вироби найпопулярніші, тому що багато де використовуються через свій характерний смак.

У наш час процес копчення, а також інгредієнти сильно змінилися — вони адаптовані до сучасних потреб і  вишуканішого смаку нашого часу. Для копчення риби, м’яса та інших продуктів ідеально підходять різні спеції, трави та деревина. Тому якщо ви зацікавились цим процесом і вам потрібна коптильня електрична, радимо вам звернутися до магазину “Гріллекс”. Тут ви знайдете великий асортимент пристроїв, які мають різноманітні функції та  можливості.

Як здійснюється процес копчення в електрокоптильнях

Копчення їжі виникло досить випадково. Коли люди використовували вогонь, зазвичай у печерах, вони помітили, що залишки м’яса мають дуже смачний смак і зберігаються набагато довше. Консервація продуктів ставала все більш популярною та потрібною, щоб вбита велика тварина могла служити їжею протягом тривалого періоду часу. Те ж саме стосувалося і вдалих рибалок. Таким чином їжа залишалася їстівною навіть у зимові місяці.

Під час копчення попередньо посолені продукти піддаються впливу диму від вогню. В результаті вони втрачають до 40% рідини, не висихаючи. Щоб копченості виходили максимально соковитими, часто використовують більш жирні шматочки. Електрична коптильня перетворює багато продуктів на справжні делікатеси. Вищі температури також призводять до процесу варіння, інтенсивність якого змінюється залежно від тривалості та вибраного тепла.

Залежно від використовуваної температури, слід розрізняти:

При холодному копченні процес проходить набагато швидше, займає всього кілька годин або максимум днів. Температура близько 15-20 С, це означає, що харчові продукти мають особливо довгий термін зберігання, наприклад шинка, ковбаса сервелат і ковбаса.

При теплому копченні дим рівномірно обтікає їжу. Це ідеальний варіант, якщо ви хочете швидко закоптити ковбасу або форель в домашніх умовах.

При гарячому копченні температура значно вище. Вона коливається від 50 до 80 С. Тепло виробляється додатковим джерелом тепла в коптильні. Завдяки високій температурі весь процес завершується протягом кількох годин. Проте продукти можна зберігати лише кілька днів без додаткових заходів.

На сайті Grillex.com.ua ви знайдете багато моделей коптилень, які працюють від електрики, тому зможете урізноманітнити свої кулінарні можливості.

Exit mobile version